PwodwiSpesifikasyon:
| Modèl | Battery Backup T8 dirije Tib Ijans |
| Puissance | 9W / 18W |
| Gwosè | 02FT / 4FT |
| Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Tan Ijans | 90Min / 180Min |
| Kouvri | Lakte / Klè |
| Baz | G13 / entegre |
| Materyèl | Aliminyòm + PC |
| RA | RA80 |
| Garanti | 3 Ane |
Pwodwi Deskripsyon

Youn nan avantaj prensipal yo nan Integrated 4FT Rechargeable T8 Emergency LED Tube a se batri rechargeable li yo, ki pèmèt li bay ekleraj ijans nan evènman an nan yon pann kouran. Fonksyon sa a asire ke ou gen yon sous limyè serye nan yon ijans, ki fè li ideyal pou itilize nan kote ki nesesè ekleraj kontinyèl.
Paske li fasil pou enstale ak konpatib ak anpoul fliyoresan T8 estanda, Integrated 4FT Rechargeable T8 Emergency LED Tube a ofri yon opsyon ekleraj versatile pou yon seri aplikasyon enteryè.


Itilizasyon

Lopital, lekòl, magazen an detay, bilding biwo, depo, ak bilding rezidansyèl yo tout ka fè avantaj de tib ijans LED T8 rechargeable 4FT entegre. Li ka itilize nan kote ki bezwen ekleraj ijans, tankou garaj pakin, eskalye, ak koulwa. Pèfòmans ki dire lontan -tib ki ap dirije sa a ak klere, pwodiksyon limyè konstan fè li yon chwa ekselan pou tou de itilizasyon woutin ak sitiyasyon ijans.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.

