Karakteristik pwodwi:
1. Youn nan karakteristik kle nan 12 volt dirije limyè inondasyon pou bato se efikasite enèji yo.
2. Yon lòt benefis nan limyè ki ap dirije se durability yo.
3. Anplis efikasite enèji yo ak rezistans, 12 volt dirije limyè inondasyon pou bato yo tou trè versatile.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700k-6500k |
| Antre vòltaj (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Evalyasyon IP | IP 66 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Non pwodwi | limyè inondasyon prèv eksplozyon |
| Pouvwa | 100W |
| Koulè | Jòn |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120 |
Imaj detaye:


Youn nan karakteristik kle yo nan 12 volts dirije limyè inondasyon pou bato se efikasite enèji yo. Kontrèman ak limyè alojene tradisyonèl oswa enkandesan, limyè ki ap dirije yo sèvi ak anpil mwens enèji pandan y ap kenbe menm nivo klète. Sa vle di ke pwopriyetè bato yo ka jwi limyè klere, serye pou peryòd tan ki pi long san yo pa kouri desann batri yo.
Yon lòt benefis nan limyè ki ap dirije se durability yo. Limyè sa yo fèt pou kenbe tèt ak anviwònman maren difisil, tankou ekspoze nan dlo sale, imidite segondè, ak tanperati ekstrèm. Yo menm tou yo rezistan a chòk, fè yo yon chwa ekselan pou itilize nan lanmè ki graj.
Anplis de efikasite enèji yo ak rezistans, 12 volt dirije limyè inondasyon pou bato yo tou trè versatile. Yo ka itilize pou yon pakèt travay, tankou eklere pil la pandan lapèch, ekleraj kabin an pou konfò pandan navigasyon lannwit, oswa bay plis vizibilite pandan kondisyon metewolojik difisil.
Lè li rive enstalasyon, limyè inondasyon ki ap dirije yo relativman fasil yo mete kanpe sou yon bato. Yo vini nan yon varyete de fòm ak gwosè, epi yo ka monte nan divès kote depann sou preferans mèt kay la. Si ou bezwen yon ba limyè pou eklere pil ou a oswa yon limyè kontra enfòmèl ant pou estasyon Helm ou a, gen yon limyè inondasyon ki ap dirije ki pral travay pou bezwen ou yo.
Itilizasyon:


12 volt dirije limyè inondasyon pou bato yo se yon gwo adisyon nan nenpòt veso maren. Limyè sa yo fèt pou bay limyè pwisan nan yon pake kontra enfòmèl ant ak dirab. Yo pafè pou itilize nan yon pakèt aplikasyon pou maren, ki gen ladan bato lapèch, bato a vwal, yatch, ak veso komèsyal yo.
Anbalaj ak livrezon:

