Dekri teren
Voye rechèch

Nan plas 250 Watt Haloid Metal, 60 Watt ROUND LED EXPLOSION PROOF jenere 8400 lumèn nan 140 lumèn pou chak watt. Aparèy la ka itilize kòm yon limyè inondasyon, limyè Bay ki ba, oswa limyè Bay segondè. 120 degre se ang gwo bout bwa a. Aparèy la fè pou sèvi ak yon joukg oswa Pendant Mount.
Sètifikasyon UL844
Klas 1 Divizyon 1, Gwoup B,C,D
Klas 1, Divizyon 2, Gwoup A,B,C,D
Klas 2, Divizyon 1, Gwoup E,F,G
Klas 2, Divizyon 2, Gwoup F,G
Klas 3
Zòn: 1/2, 21/22
Kote mouye (UL 1598), UL844, CSA, ATEX, IECEX
ATRIBITIV
| Watts: | 60 |
| Lumen: | 8400 |
| Lumens/Watt: | 140 |
| Ranplase: | 250 Watt metal Halogen |
| Tanperati koulè: | 5000K |
| CRI: | 70 plis |
| Evalyasyon IP: | IP66 |
| Evalyasyon IK: | IK10 |
| Antre vòltaj: | 100V-277V |
| Tanperati operasyon: | -40 degre F pou plis 140 degre F |
| Rated lavi: | 50,000 (L70) èdtan |
| Emmable: | 1-10V |
| Angle gwo bout bwa: | 120掳 |
| Frekans: | 50-60Hz |
| Faktè pouvwa: | >.95 |
| TYÈ NAN 3A | < 10% |
| Lojman: | Die jete aliminyòm ak lantiy vè apeze |
| Montaj: | Pendant|Joug |
| Dimansyon: | 16 nan D x 13.5 nan H |
| Pwa: | 39 |
| Garanti: | 5 ane |
IMAJ DETAYE











