
Deskripsyon Product
1.Se wo-vòltaj espre elektwostatik itilize eksplozyon netwaye sifas la nan koki a konstwi nan yon alyaj aliminyòm wo-fòs.
2.High borosilicate sere vè ak transmisyon yo itilize pou lojman lanp lan.Konsepsyon an se antiglare.
3. Ekipe ak kadriyaj pou kontwole efè ekleraj ak diminye ekla.
4. Chanjman tib yo sèlman bezwen retire nwayo a ak dekoneksyon kouvèti fen yo.
5. Si li ekipe ak yon inite ijans, li pral chanje nan ekleraj ijans lè kous pouvwa a echwe.
6. Yon sikwi pwoteksyon overcharge ak overdischarging bati nan inite ijans lan.
Detay esansyèl
| Sòti | 30-150w |
| Efè limyè | 120-135 Lm/w |
| Vòltaj | AC{{0}V 50/60Hz |
| Gwosè | 265x300mm |
| Pwa | 9kg |
| Lè lavi | 50000 èdtan |
| Nivo pwoteksyon | IP66 |
| Klas antikorozyon | WF2 |
| Mak prèv eksplozyon | Ansyen d IIC T6 Gb; Ansyen tD A21 IP66 T80 degre |
| Rann koulè | Pi gran pase oswa egal a 80Ra |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
Plis Foto:



Aplikasyon
1. Aplikasyon komen genyen ladan yo
2. Komèsyal petwòl ak gaz
3. Pétrochimique ak pwodwi chimik yo
4. Sektè pharmaceutique la
5. Papye ak Pulp
6. Jesyon dlo egou ak fatra
7. Pwodiksyon pouvwa

FAQ:
Èske mwen ka jwenn yon eksplozyon-prèv dirije lòd echantiyon limyè?
A: Egzanp lòd yo aksepte pou tès ak asirans kalite. Yo pèmèt echantiyon yo melanje.
Ki fòm peman ou aksepte, nimewo de?
A: T/T, L/C, MoneyGram, Western Union, elatriye.
Ki pwodwi prensipal ou yo?
A: Ekipman pou eksplozyon-prèv, yon bwat, yon limyè ki ap dirije eksplozyon-prèv, elatriye.
Kesyon 4: Èske ou bay garanti sou pwodwi ou yo?
A: Wi, nou bay atik nou yo yon garanti 3-5 ane.
Konbyen MOQ a ye?
MOQ a se yon seri.
