Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
1.Power: AC 100V ~ 240V 50HZ / 60HZ, 100W;
2.Apwopriye pou câbles ak yon dyamèt deyò 10mm ~ 12mm.
3.Limyè a gen yon pèfòmans segondè nan enpèmeyab ak anti-korozyon.
4.LED lanp, ak enèji-efikas, lavi k ap travay long.
Detay esansyèl
| Kalite | CFT6-L |
| Vòltaj | AC100V ~ 240V 50HZ / 60HZ |
| Pouvwa | 100W |
| Mak pou eksplozyon-prèv | Exd IIC T6 Gb |
| Flux lumineux | 10000lm |
| Tanperati koulè | 5000K |
| Ra | Pi gran pase oswa egal a 85 |
| Tanperati anbyen | -20 degre ~ plis 45 degre |
| Limyè sous lavi | Pi gran pase oswa egal a 75000 èdtan |
| Limine | dirije |
| Kab deyò dyamèt | 10mm ~ 12mm |
| Materyèl | Aviyasyon aliminyòm |
| Klas pwoteksyon | IP 66 |
| Ajiste metòd | Anplasman 45 degre |
Plis Foto:





Aplikasyon

