Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Sa yo limyè ki ap dirije eksplozyon-prèv yo se IP66 ki enpèmeyab, pousyè ak imidite ki reziste, ak pwoteksyon vag 10kv, epi travay san yon sekous nan move tan. Anplis de sa, yo bay limyè konstan nan yon seri de kote danjere. Lanp eksplozyon-prèv ki ap dirije zanmitay anviwònman an emèt limyè dou, konstan san okenn mèki, iltravyolèt, oswa radyasyon enfrawouj nan gwo bout bwa a, sa ki pèmèt pou pwodiktivite travayè ekselan.
2. 5-ane garanti kont defo fabrikasyon: Limyè ki ap dirije ki pwèv eksplozyon sa yo gen dènye teknoloji ekleraj solid-state. Anplis de sa, yo bezwen mwens antretyen ak opere pi efikas.
| Watt | 50w/100w/150w/200w |
| Lumen | >120lm% 2fw |
| CCT | 2700K~6500K |
| PF | >0.95 |
| Vòltaj | AC100V ~ 240V 50HZ / 60HZ |
| Tanperati koulè | 5000K |
| Ra | Pi gran pase oswa egal a 85 |
| Tanperati anbyen | -20 degre ~ plis 45 degre |
| Limyè sous lavi | Pi gran pase oswa egal a 50000 èdtan |
| Aplikasyon | Estasyon gaz, jaden lwil oliv, endistri chimik, plant elektrik, zòn penti, kondisyon mouye |
Foto detay:






