Karakteristik pwodwi:
1. Segondè lumèn ki ap dirije chips bay yon efè ekleraj ki konsistan, pa gen okenn limyè stroboskopik, ak klète pwolonje. Vòltaj pou dirije ekipman pou pouvwa kondwi dedye a se AC 85-265V.
2. IP65 ki enpèmeyab: gwo pousyè ak rezistans dlo ki tou de bloke pousyè ak vapè dlo nan anviwònman an kòm byen ke imèsyon kout tèm. Sepandan, fè atansyon pou pa plonje tèt ou nan dlo a pou twò lontan.
3. Enstalasyon rapid ak senp: Pa gen okenn nesesite pou yon pwosedi trase-soti; enstalasyon jis pran kèk minit. Baz estanda a pèmèt ou byen vit enstale li nan yon varyete de anviwònman atravè sal la epi li vini ak yon seri konplè konpozan enstalasyon ak Pwodwi pou Telefòn.
| Non pwodwi | Dirije limyè prèv eksplozyon |
| Pouvwa | 30W 40W 50W 60W |
| Angle gwo bout bwa | 60 degre, 90 degre, 120 degre |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120 |
| Ki ap dirije chip | SMD 2835 dirije chip |
| Garanti | 5an |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K |
Foto detay:








