Dekri teren
Voye rechèch

Sa a pwisan limyè ki ap dirije eksplozyon prèv se CSA C22.2 No 137. 0 ak UL 844 Klas I Divizyon 2 apwouve! Li fèt pou anviwònman danjere ki ta ka gen ladan vapè ak gaz. Lè w ap chwazi aparèy pou sitiyasyon danjere ak sitiyasyon ki pa danjere kote gaz ki ka pran dife ak likid ki ka pran dife ka prezan nan anviwònman an, yo itilize UL844 an konbinezon ak Klas, Divizyon, ak Gwoup Atmosfè Kòd Nasyonal Elektrik.
PARAMÈT
| Non mak | BENWEI |
| Sous limyè | Ki ap dirije chips |
| Non pwodwi | Eksplozyon Prèv Limyè |
| Aplikasyon | Mete materyèl chimik eksplozif |
| Pouvwa | 50W 100W 150W 200W |
| Materyèl | Die-casting aliminyòm |
| Klas pwoteksyon | WF2 |
| Faktè pouvwa | PF>95 pousan |
| IP Klas | IP 66 |
| CCT | 6000-6500K |
| Enstalasyon | Pandye |
| Vòltaj | AC 85 ~ 265V |
IMAJ DETAYE










