Dekri teren
Voye rechèch

Segondè borosilikat apeze vè
Anti-korozyon, rezistans enpak, pèfòmans ekselan Fin chalè dissipation
Groove dispèsyon Airflow, gwo zòn an kontak ak lè
PARAMÈT
| Kalite limyè | Limyè inondasyon |
| Non mak | BENWEI ekleraj |
| Sous limyè | Ki ap dirije chips |
| Non pwodwi | Eksplozyon Prèv Limyè |
| Aplikasyon | Mete materyèl chimik eksplozif |
| Pouvwa | 50W 100W 150W 200W |
| Materyèl | Die-casting aliminyòm |
| Klas pwoteksyon | WF2 |
| Faktè pouvwa | PF>95 pousan |
| IP Klas | IP 66 |
| CCT | 6000-6500K |
| Enstalasyon | Pandye |
| Vòltaj | AC 85 ~ 265V |
IMAJ DETAYE













