Karakteristik pwodwi:
1. Materyèl: High-pite mouri-jete aliminyòm ak ekselan rezistans korozyon ak rezistans krak. Mask vè apeze, bon transmisyon limyè, segondè reflektivite.
2. Dirije sous limyè: segondè lumèn ki ap dirije chip la gen efè ekleraj ki estab, pa gen okenn limyè stroboskopik ak klète pi long. Ki ap dirije ekipman pou pouvwa kondwi dedye, vòltaj: AC 85-265V.
3. IP65 ki enpèmeyab: Pousyè pwisan ak rezistans dlo ki ka anpeche pousyè tè ak ti gout dlo soti nan mond lan deyò, epi li tou ka anpeche imèsyon kout. Men, fè atansyon pa plonje nan dlo a pou yon tan long.
| Pouvwa | 30W 40W 50W 60W |
| Angle gwo bout bwa | 60 degre, 90 degre, 120 degre |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| PF | Pi gran pase oswa egal a 0.97 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120 |
| Tanperati travay (degre) | -45 degre ~80 degre |
| Materyèl | Eksplozyon-prèv mouri-jete aliminyòm |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K |
Foto detay:







