Dekri teren
Voye rechèch

Li adopte aliminyòm-wo kalite epesè pou dissipation chalè ak segondè konduktiviti tèmik parfe rezoud.
Pwoblèm nan dissipation chalè ak asire lavi sa a ki sèvis nan dirije.
PLIYE
- Gwo enpak chanm dife
- Aliminyòm alyaj kouvèti boîtier
- Segondè borosilicate vè apeze
- OSRAM 3030 lanp chaplèt
- Long sèvis lavi
- Segondè luminans
- Tanperati koulè egzat
PARAMÈT
| Pouvwa: | 50W |
| Antre: | AC{{0}V}V/50HZ |
| Chip: | SMD{{0}pCS |
| Koulè: | 3000K/6000K |
| Efikasite lumineux: | 130LM% 2FW |
| CRI: | Pi gran pase oswa egal a 80Ra |
| Faktè pouvwa: | Pi gran pase oswa egal a 0.95 |
| Evalyasyon IP: | IP66 |
| Gwosè: | 250 * 210 * 90mm |
| Pwa Brit: | 2290g |
IMAJ DETAYE










