Pwodwi Deskripsyon
Aparèy ekleraj endistriyèl ki ap dirije segondè bay bay gwo -entansite, gwo-efikasite ekleraj prensipal pou plafon wo ak gwo -span endistriyèl ak bilding komèsyal yo. Ekleraj modèn endistriyèl depann sou aparèy ki ap dirije. Efikasite segondè li yo, lavi long li yo, bon jan kalite ekleraj ekselan, ak pri antretyen ki ba anpil te ranplase sous limyè tradisyonèl ki gen gwo -enèji-, bay solisyon ekleraj debaz serye, ekonomik ak konfòtab pou gwo espas endistriyèl, komèsyal ak espò.

Pwodwi yoSpesifikasyon
| Watt | 100W 150W 200W |
| Limyè Socket | Bag & kwòk opsyonèl |
| Pwovizyon pou pouvwa | Regilye / Meanwell |
| Antre Voltage | AC85-265V |
| Frekans pouvwa | 50 / 60Hz |
| Faktè pouvwa | 0.95 |
| Efikasite sistèm | 130LM / W (CCT=2700-6500K) |
| Tanperati Koulè | Blan cho / Blan natirèl / Blan fre (2700-6500K) |
| CRI | Ra80 |
| Angle gwo bout bwa | 60 degre / 90 degre / 120 degre |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Radyatè | Koki aliminyòm epè |
Pwodwi Deke



Pwodwi yoAplikasyon
Aparèy ekleraj endistriyèl ki ap dirije yo se yon chwa ideyal pou espas gwo -echèl:
Endistri tradisyonèl yo: plizyè atelye pwosesis mekanik, atelye asanble elektwonik, plant fabrikasyon otomobil, atelye mwazi, moulen asye.
Depo ak lojistik: Gwo depo, sant distribisyon lojistik, zòn depo.
Avni espò: estad, jimnaz, tribinal baskètbòl, tribinal Badminton, elatriye.
Magazen komèsyal gwo-: makèt, sant komèsyal, mache an gwo.
Angar, estasyon, ak lòt gwo enstalasyon transpò piblik.
Agrikilti: gwo -echèl ekleraj lakòz efè tèmik.

Konpayi nou an


