Entwodiksyon

Pwodwi Karakteristik

Komèsyal faktori dirèk:Nou fabrike ak vann tout aparèy ekleraj nou yo dirèkteman, san okenn entèmedyè ki enplike. Sa a asire kontwòl kalite ki pi wo a pandan y ap pèmèt nou ofri pri siyifikativman pi ba. Nou akeyi pèsonalizasyon tankou anbalaj, avek stickers son, ak modifikasyon pwodwi, bay solisyon pwepare pou satisfè bezwen espesifik ou yo.
IP65 pwoteksyon dlo ak pousyè:Enjenieri pou pèfòmans serye nan divès anviwònman, evalyasyon sa a asire aparèy la efektivman sele kont tou dejè dlo -ba presyon (ki soti nan nenpòt direksyon)epiantre pousyè. Sa fè limyè aapwopriye pou egzijan anviwònman andedan kay la(tankou sousòl mouye, atelye, oswa zòn pwosesis manje ki mande netwayaj lave)ak rezistan itilizasyon deyò(kenbe lapli, nèj, van -pousyè soufle, ak awozwa jaden). Konstriksyon solid la anpeche imidite ak matyè patikil konpwomèt konpozan entèn limyè a oswa pèfòmans sou tan.

Spesifikasyon pwodwi
| Pouvwa | 100W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | ADC12 mouri -distribisyon aliminyòm |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Itilizasyon

Limyè inondasyon ki ap dirije yo se yon chwa popilè pou ekleraj deyò paske yo fò epi yo sèvi ak ti pouvwa. Paske sous limyè yo fò epi li kouvri yon gwo zòn, yo ka limen pakin, zòn espò, ak bò bilding yo.
Konsènan konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Kontakte nou jodi a pou pri an gwo! Gratis spesifikasyon PDF & enstalasyon videyo bay.
