entwodiksyon pwodwi

1. Klate
Chak lanp gen yon flux lumineux nan 10,000 a 50,000 lumèn, ki se ase yo kouvri plizyè santèn mèt kare.
2. defans pwisan
IP65/IP66 ki enpèmeyab ak pousyè tè, ki kapab soutni operasyon nan tanperati ant -30 degre ak 50 degre, fè li apwopriye pou sitiyasyon move tan deyò.


3. Dirab ak enèji -efikas
Sous limyè ki ap dirije a sèvi ak yon sèl-enèji yon lanp alogenur metal epi li gen yon lavi 50,000 èdtan.
4. Jesyon sansib
Yon sistèm entèlijan ka konekte pou orè aleka, oswa yo ka itilize deteksyon kò imen ak kontwòl limyè pou otomatik kòmanse / sispann.

Pwodwi Paramèt
| Pouvwa | 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC 100-277V |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 150LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | ADC12 mouri-distribisyon aliminyòm |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Karakteristik | flicker gratis |
Itilizasyon pwodwi yo

Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

