Karakteristik pwodwi:
1. dirije limyè inondasyon ki pa tranbleman yo tou trè efikas, lè l sèvi avèk mwens pase 80% nan enèji ki ekleraj tradisyonèl konsome.
2. Sèten limyè inondasyon ki ap dirije ka gen ladan tou kapasite pou chanje koulè RGB ak kapasite pou dim. Limyè sa yo pafè pou kreye efè ekleraj versatile pou divès evènman.
3. Aparèy sa yo jenere chalè minim, radyasyon UV oswa IR, epi yo pa gen okenn sibstans danjere.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Antre vòltaj (V) | AC{{0}V, AC {{1}V}V, {{2}v DC, 24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 150LM% 2FW |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | ADC12 aliminyòm die-casting |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Yon limyè inondasyon ki ap dirije ki pa tranbleman se yon aparèy ekleraj solid ki fèt espesyalman pou diminye tranbleman vizib. Sèvi ak sikwi elektwonik dènye kri, aparèy sa a efektivman estabilize aktyèl la ak vòltaj, elimine nenpòt fluctuations ki ka lakòz siyman. Pou aplikasyon kote konfò vizyèl ak sekirite enpòtan anpil, limyè inondasyon ki ap dirije ki pa tranbleman yo se chwa pafè a.
Itilizasyon:

Limyè inondasyon ki ap dirije yo souvan itilize nan zòn ki bay priyorite sekirite ak sekirite, tankou alantou bilding, pasaj pyeton, ak pakin.
