Pwodwi Deskripsyon
Yon IP65/IP66 pòtab LED rechargeable floodlight se yon "limyè fò" ki dire nan kondisyon difisil. Limyè klere li yo ak kalite ki solid, pousyè -prèv, dlo-fè ou pa pè nan lapli, nèj, ak tanpèt sab.
Pousyè- ak dlo-IP65 reziste.
Premye chif 6: Konplètman bloke pousyè ak bagay etranje yo.
Dezyèm chif 5: Anpeche tout-direksyon ki ba- domaj jè dlo presyon. Pa gen danje nan flite dlo soti nan nenpòt direksyon soti nan lojman an nan bouch la 6.3mm.
Senaryo valab: Kapab tolere lapli modere ak gwo ak ekipman pwojeksyon pandan netwaye. Pifò aktivite deyò itilize konfigirasyon sa a.
IP66: Pousyè ak dlo -je-rezistan.
Premye chif 6: Prèv-pousyè.
Dezyèm chif 6: Anpeche domaj nan jè dlo entans nan nenpòt direksyon. Ka reziste bouch pwisan 12.5mm flite dlo nan nenpòt direksyon sou lojman an san domaj.
Plis ideyal pou anviwònman ki pi difisil tankou pil bato, sikonstans lapli, rense sit konstriksyon, oswa aplikasyon endistriyèl kote dlo bezwen dirèkteman netwaye anpoul yo.
Tou de se pousye. IP66 pi enpèmeyab pase IP65. IP65 se ase pou pifò itilizatè yo. IP66 ap ba ou yon ti kalifikasyon si espas travay ou a gen gwo -dlo presyon oswa gwo tanpèt.

1. Style elegant, lejè, ak itilizatè-zanmitay
2. Apwopriye pou chaje solè, chaj pouvwa AC, ak chaj machin yo ka rechaje nan machin ou a nenpòt ki lè lè l sèvi avèk yon plato machin.
3. Solid, ki dire lontan -, detachable, ak IP65 ki enpèmeyab
4. Long lavi, konsomasyon pouvwa ki ba, ak efikasite enèji.
5. Sèvi ak yon panèl solè ak yon chajè pouvwa. Sèvi ak yon chaje solè
Pwodwi yoSpesifikasyon
| Pouvwa | 10W |
| Chip | 10W COB ki ap dirije |
| Antre Voltage | AC100-240V (AC) |
| Sòti (chaj volt) | DC12V 1000mA |
| Lumen | 1000-1100LM |
| Limyè Efikasite | 80-100lm/w |
| Tanperati Koulè | 3000-6000K |
| Entèn batri | 4pcs Lityòm |
| Tanperati travay | -30 a 60 degre |
| Tan chaj adaptè | 4h |
| Kouri Tan | 4-5h |
| Gwosè | 165 × 160 × 195mm |
| IP | IP65 |
| Wè ang | 140 degre |
| Garanti | 3 Ane |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Sètifikasyon | CE & RoHS |
Pwodwi Deke


Pwodwi Aplikasyon
Konstriksyon ak konstriksyon wout: Kontinye travay sou sit la menm nan kondisyon lapli oswa imid lannwit.
Sekou ijans deyò: Nan dife, tranbleman tè ak sit dezas inondasyon, li pa afekte pa move tan an.
Operasyon bato ak waf: gwo imidite, espre sèl ak anviwònman splashwater nan lanmè.
Antretyen machin ak sekou: Espesyalman pou reparasyon bò wout pandan tan lapli oswa lanèj.
Agrikilti ak elvaj bèt: Kote tankou fèm bèt ak sèr ki imid epi ki bezwen netwayaj regilye.
Evènman gwo-deyò: festival mizik, mache lannwit, elatriye. Menm si lapli tonbe, ekleraj ap toujou garanti.

Konpayi nou an


