Karakteristik pwodwi:
1. Pwolonje lonjevite pou itilizasyon soutni
2. ang gwo bout bwa agrandi pou pwoteksyon amelyore
3. Senplifye enstalasyon pou konfò itilizatè
4.Adjustable bracket pou pwezante versatile
5.Robust estrikti pou fyab
6. demann antretyen minimòm
7. Apwopriye pou anpil aplikasyon deyò tankou jaden, estad, ak zòn pakin.




PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 30W 100W 150W 200W 300W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V/AC 100-277V/12-24V DC/24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K-6000K |
| Ang gwo bout bwa | pi gwo pase 180 |
| Ki enpèmeyab | IP66 |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 dirije chip, Philips 3030 dirije chip |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

1. Sistèm ekleraj bati pou amelyore sekirite kay ak biznis yo
2. Amelyore ekleraj estad espò pou pi bon gade ak amelyore eksperyans gade.
3.Using solisyon ekleraj deyò nou yo pou tou de biznis ak bilding rezidansyèl yo pral ede amelyore vizibilite ak aksantué plus.
4. Ekleraj nan pakin pou navigasyon fasil epi san danje pou chofè yo ak pyeton yo.
Konsènan nou:

Shenzhen Benwei ekleraj teknoloji co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
Imèl
