deskripsyon pwodwi
Limyè Bay segondè yo vle di pou gwo enstalasyon ak plafon ki pi wo a 5 mèt, tankou faktori, depo, ak estad. Segondè klète, pwoteksyon laj, ak lonjevite se kalite prensipal li yo. Sitou poul ak efikasite 100-200lm / W yo itilize. Ekonomi enèji yo se etonan, ekonomize jiska 50% plis pase limyè Halogen metal. IP65 ki enpèmeyab ak pousyè tè segondè limyè a ka kenbe tèt ak imidite ak pousyè tè epi li gen bon dissipation chalè. Dyod dire 50,000 èdtan, diminye depans antretyen. Gen kèk vèsyon pèmèt gradyasyon entèlijan pou klète customizable, amelyore efikasite enèji.




Pwodwi Paramèt
| Puissance | 100W, 150W, 200W, 240W, 300W, 400W, 500W |
| Lumens | 15000lm-65000lm |
| Efikasite lumineux | 150 lm/w |
| Dimmable | jiska 240W |
| Antre Voltage | AC100-277V |
| CCT | 3000K - 6000K |
| CRI / PF | Pi gran pase oswa egal a 80 / Pi gwo pase oswa egal a 0.9 |
| Akseswar | Hook / Support Mount |
Itilizasyon pwodwi yo
Limyè ki wo yo rekòmande pou gwo -echèl limyè espas paske yo klète yo, efikasite enèji, dirab, ak pwoteksyon laj. Yon bon seleksyon gwo limyè Bay ka ranfòse efikasite ekleraj ak ekonomize depans fonksyònman nan yon pwodiksyon endistriyèl, estad, oswa depo ak sant lojistik. Avèk teknoloji kontwòl dirije ak entelijan, gwo limyè Bay ka ekonomize enèji epi yo pi entelijan.
Aplikasyon:
1. endistri ekleraj
Gwo faktori (otomobil ak mekanik)
Depo ak Sant Lojistik (-espas depo segondè yo bezwen limyè inifòm)
2. Egzibisyon ak espò Venues
Estad, tribinal baskètbòl, sal Badminton (plafon wo, ekleraj san lonbraj)
Sal konferans, sant egzibisyon (ekselan rann koulè, koulè reyèl)
3. Biznis/Etablisman Piblik yo
Sant komèsyal, makèt (ekleraj plafon wo-)
Èpòt ak estasyon (gwo, briyan)
4. Agrikilti, Ka espesyal
Ekleraj segondè -efikas ogmante kwasans plant nan sèr.
Imidite- ak lawouze-prèv ki ap dirije limyè plafon segondè-pou depo frèt.


Rekòmandasyon pou achte:
1. Chwazi nivo pouvwa ki apwopriye a dapre wotè a:
100W-200W dirije ekleraj canopy, ak yon wotè 6-8 mèt.
Pi wo pase yon wotè 10 mèt, pwodiksyon pouvwa a se 200W a 400W oswa pi gwo.
2. Pran an konsiderasyon limit pwoteksyon:
Atelye jeneral: IP20/IP40 Anviwònman mouye oswa labou: IP65
3. Seleksyon koulè limyè: 5000K - 6000K (fre limyè blan, apwopriye pou ekleraj endistriyèl)
3000K - 4000K (limyè blan cho, apwopriye pou espas komèsyal yo)
4. Sètifikasyon ak mak:
Pou garanti sekirite ak fyabilite, chwazi pwodwi ki te sètifye pa CE, RoHS, ak UL.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

