1
Ultra-efikas lumineux, ekonomize-enèji ak zanmitay anviwònman an.
Li itilize chips LED prim ki gen yon efikasite lumineux ki gen plis pase 150 lm/W, ekonomize 50% a 70% enèji ak bese drastikman depans pouvwa pandan y ap swiv tandans devlopman ki ba -kabòn ak vèt.

2
Bon dissipation chalè ak -durabilite ki dire lontan.
Konsepsyon estrikti revolisyonè chalè dissipation efikas kenbe tanperati lanp lan, garanti ke eleman debaz yo gen yon lavi sèvis ki gen plis pase 50,000 èdtan, bese frekans antretyen ak depans.

3
Entelijan gradyasyon, kontwòl fleksib.
Limyè Bay segondè ka ekipe ak yon sistèm gradyasyon entèlijan opsyonèl ki ajiste klète ak tanperati koulè ki baze sou kondisyon anbyen, sa ki pèmèt limyè sou -demann ak plis amelyore efikasite konsomasyon enèji.

4
IP65 klas, pousye ak enpèmeyab.
Te fè nan yon alyaj aliminyòm, pwodui sa a se pousye ak enpèmeyab, sa ki fè li apwopriye pou anviwònman difisil tankou atelye ak depo.

5
Fasil pou enstale epi kenbe.
Teknik enstalasyon Hook / Support Mount yo sipòte pa konsepsyon an, ki akomode divès sikonstans epi fè netwayaj oswa repl eleman.acement pi fasil nan tan kap vini an.

paramèt
| Puissance | 100W, 150W, 200W, 240W, 300W, 400W, 500W |
| Lumens | 15000lm, 25000lm, 30000lm, 36000lm, 39000lm, 52000lm, 65000lm |
| Efikasite lumineux | 150 lm/w |
| Dimmable | Wi, jiska 240W |
| Antre Voltage | AC100-277V, 50/60Hz |
| CCT | 3000K - 6000K |
| CRI / PF | Pi gran pase oswa egal a 80 / Pi gwo pase oswa egal a 0.9 |
| Batri Ijans | Si ou vle |
| Capteur Mouvman | Si ou vle |
| Akseswar | Hook / Support Mount |
Itilizasyon pwodwi yo
Jaden endistriyèl la: faktori, enstalasyon fabrikasyon, ak lòt kote ki bezwen limyè klere ki pral dire pou yon tan long.
Espas Komèsyal: magazen, sant konvansyon, estad, ak lòt kote piblik ki vle efè limyè inifòm.
Pou mouvman ak lojistik: zòn bagaj nan ayewopò, sant pò, ak lòt kote travay altitid wo-.



Konpayi nou an




Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
ADRÈS
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.

