Karakteristik
1. Efikasite enèji. Lè yo konpare ak teknoloji ekleraj konvansyonèl yo, limyè ki ap dirije yo gen plis enèji -efikas. Yo konsome mwens enèji ak rezilta nan pi ba pri elektrisite paske yo bezwen anpil mwens pouvwa pou kreye menm kantite limyè.
2. Ogmantasyon Lifespan. Viv la nan LED se pi long. Dirije yo gen yon lavi 50,000 a 100,000 èdtan oswa pi long, men limyè konvansyonèl segondè yo ka dire sèlman 10,000 a 25,000 èdtan. Kòm yon rezilta, mwens ranplasman yo nesesè, ak depans antretyen ki gen rapò yo diminye.
Pwodwi spesifikasyon
| Nòmal Puissance | 200W |
| Antre Voltage | 100-240/277VAC |
| Efikasite pouvwa | >90% |
| Faktè pouvwa | >0.95 |
| Lanp Rated Lumineux Efikasite | 140lm /w |
| Endèks rann koulè | 70 (80 se opsyonèl) |
| Tanperati Koulè | 4000K, oswa 5000K |
| Kalite fotometrik | 60, 90, oswa 110 degre |
| Tanperati Depo | -40 degre ~ 50 degre |
| Kò | Die-distribisyon aliminyòm |
| Kouvri | PC LENS |
| Sètifikasyon | CE, ROHS, LM80 |
Plis Detay

Aplikasyon
Limyè UFO High Bay la se yon limyè ki ap dirije segondè-plafon ak pèfòmans eksepsyonèl ak klere. Yo rele li UFO High Bay Light paske li gen fòm UFO-tankou li. Li se sitou itilize pou ekleraj nan espas awogan tankou depo, biznis, ak endistri.

Konpayi nou an


