Karakteristik pwodwi:
1. Enjenieri pou lonjevite:Pi lwen pase avantaj pratik nan antretyen minim, sous limyè dirije yo fondamantalman fèt pou pèfòmans soutni. Lavi operasyonèl yo anjeneral kouvri 30,000 a 50,000 èdtan - yon peryòd tradui apeprè nan yon dekad nan itilizasyon estanda. Andirans remakab sa a soti nan teknoloji nannan yo, karakterize pa yon tikal, n bès previzib nan pwodiksyon limyè olye ke echèk la toudenkou komen nan pi gran kalite ekleraj. Imajine yon aparèy ki eklere yon koulwa depo oswa yon koridò lopital pou plizyè ane, limyè li tou dousman adousi tankou yon solèy kouche pwolonje, men toujou bay limyè ki ka itilize pandan tout lavi pwolonje li. Sa a fyab nannan tradui dirèkteman nan frekans ranplasman lanp siyifikativman redwi ak depans travay ki asosye sou tèm long la, ki fè yo tounen yon poto nan pri -efikas ak konplikasyon-solusyon ekleraj gratis.
2.Entegrasyon versatile:Rekonèt ke anviwònman an bati se divès, konsepsyon an priyorite metòd enstalasyon adaptab. Li san pwoblèm entegre nan prèske nenpòt kontèks achitekti. Pou yon estetik pwòp, minimalist oswa kote espas plafon an limite, entegre aparèy la kole nan plafon oswa mi kreye yon aparans sekrè, inifye. Kote yo pi pito oswa nesesè pou monte sifas, tankou sou dal konkrè oswa travès ekspoze, opsyon plafon-monte yo bay fonksyonalite solid. Enstalasyon ki sispann ofri ekleraj konsantre sou zòn espesifik tankou tab konferans, workbench, oswa kabann lopital, pandan y ap tou kontribye nan konsepsyon espasyal la. Fleksibilite nannan sa a nan aliye asire solisyon an egalman lakay li eklere travay konsantre nan yon atelye trè aktif, ankouraje konsantrasyon nan yon salklas, oswa bay limyè kritik, lonbraj-gratis nan yon anviwònman lopital esteril. Achitèk yo ak administratè enstalasyon yo apresye adaptabilite sa a, yo konnen ekleraj la ka konfòme yo ak espas la, pa lòt bò.
Spesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Plis detay:


Itilizasyon:


Konsènan konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

