Pwodwi spesifikasyon
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
Pwodwi Deskripsyon
1. Segondè efikasite: 18W dirije limyè panèl plat la fonksyone atravè yon seri vòltaj nan 220-277V, garanti maksimòm pèfòmans ak konsèvasyon enèji.
2. Ekleraj radyan: Prezante yon tanperati koulè 3600K, limyè panèl plat sa a emèt yon ekla cho ak akeyan, ideyal pou tou de anviwònman kay ak biznis.
3. Elegant konsepsyon: Limyè panèl plat la montre yon konsepsyon kontanporen ak rafine ki amelyore nenpòt dekorasyon, bay bagay konplike nan nenpòt espas.



4. Dirab: Teknoloji dirije garanti yon lavi pwolonje, minimize nesesite pou ranplasman regilye ak antretyen, kidonk rann li yon opsyon ekleraj pri -efikas.
5. Enstalasyon senp: Limyè panèl plat la fasil pou enstale epi yo ka apoze sou plafon oswa mi yo, ofri divès opsyon ekleraj pou divès espas.
6. Anviwònman dirab: Teknoloji ki ap dirije se ekolojik-zanmitay, lè l sèvi avèk mwens enèji ak jenere mwens chalè pase sous ekleraj konvansyonèl yo.
Itilizasyon
1. Kote travay
2. twalèt
3. kote fè makèt

Pwodiksyon nou an

Renome pou bon jan kalite eksepsyonèl yo, limyè nou yo ofri klere, ekleraj klè asire w ke ou amelyore nenpòt zòn travay. Limyè nou yo bay moso nan tèt tou ak yon garanti long jan yo pral dire pou anpil ane. Apa de atik premye -nou yo, anplwaye ekspè devwe nou yo detèmine pou bay bon swen kliyan yo. Ekip edike nou an toujou pare pou ede, si demann ou yo konsène enstalasyon oswa ou bezwen èd pou dyagnostike yon pwoblèm. Devouman nou nan bon jan kalite ansanm ak gwo machandiz nou yo ak garanti serye garanti satisfaksyon konplè ou ak achte ekleraj ou.
ekip
Sèvis
