Pwodwi spesifikasyon
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Pwodwi Deskripsyon
1. Tanperati koulè 6400K nan limyè panèl plat ki ap dirije sa a pwodui yon efè lajounen limine ak natirèl, ideyal pou anviwònman ki nesesè pou kondisyon ekleraj siperyè.
2. Pwolonje Lifespan: Limyè panèl ki ap dirije sa a gen yon lavi ki rive jiska 50,000 èdtan, asire durability eksepsyonèl ak lonjevite, kidonk minimize nesesite pou ranplasman souvan.
3. Karakteristik dimmable: limyè panèl ki ap dirije sa a gen ladan yon karakteristik dimmable, ki pèmèt kliyan modifye anviwònman klète yo adapte preferans yo ak bezwen yo.



1. Inifòm Distribisyon Limyè: Konfigirasyon panèl plat nan limyè ki ap dirije sa a garanti distribisyon limyè inifòm nan tout zòn nan, elimine zòn fè nwa yo ak livrezon ekleraj konsistan.
2. Aplikasyon vaste: Limyè panèl plat ki ap dirije sa a apwopriye pou divès anviwònman, ki gen ladan biwo, etablisman Yo Vann an Detay, lopital, enstitisyon edikasyonèl, ak zòn rezidansyèl yo, ki ofri solisyon ekleraj adaptab pou plizyè kontèks.
Itilizasyon
1.La 220-277V 6400K 18W dirije limyè panèl plat se ideyal pou fournir ekleraj klere ak efikas nan anviwònman biwo, kidonk ankouraje yon atmosfè travay pwodiktif.
2. Espas Komèsyal: Limyè panèl plat ki ap dirije sa yo apwopriye pou eklere anviwònman komèsyal yo, ki gen ladan etablisman an detay, lokal manje, ak enstalasyon Ospitalite, kidonk ranfòse anbyans lan ak atire kliyan.
3. Enstitisyon edikatif: Lekòl yo, kolèj, ak inivèsite yo ka itilize limyè panèl plat ki ap dirije sa yo nan salklas yo ak nan sal konferans, pou ofri elèv yo yon anviwònman ki byen eklere pou aprann.
4. Etablisman Swen Sante: Lopital ak klinik yo ka itilize limyè panèl plat ki ap dirije sa yo nan chanm pasyan yo, zòn datant yo, ak koridò, kidonk bay yon atmosfè lumineux ak ijyenik pou pasyan yo ak anplwaye yo.

Konpayi nou an

An 2010, konpayi Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te fonde. Li se yon eta--biznis la-atis ki ka okipe manifakti ekipman orijinal (OEM) ak manifakti dirèk (ODM) lòd pou machandiz ekleraj pou itilize andedan ak deyò.
Konpayi nou an ofri yon varyete sèvis entegre, ki gen ladan solisyon ekleraj pwofesyonèl. Kòm yon rezilta nan angajman enkondisyonèl BENWEI nan prensip "bon jan kalite premye" nan tout tranzaksyon li yo ak kliyan, konpayi an te monte nan tèt la nan endistri a ekleraj ak touche respè nan konsomatè nan tout mond lan.
meyè kalite
Fòs faktori entegre pou sipòte tout kalite personnalisation ki ap dirije.
ekipman avanse
Faktori nou an gen ekipman avanse pou pwodwi LED epi yo ka teste diferan paramèt
ekip pwofesyonèl
Enjenyè, teknisyen, konsèpteur, ak reprezantan sèvis kliyan nou yo travay ansanm pou konplete chak pwojè global
Sèvis koutim
Non sèlman nou ofri konsepsyon koutim ak sèvis fabrikasyon, men nou tou bay sipò enstalasyon ak antretyen pou asire ke pwodwi ki ap dirije ou yo kontinye klere byen klere pou ane k ap vini yo.
