Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik
1.All aliminyòm klere nwa koki, pi bon efè dissipation chalè.
2.High itilizasyon limyè, inifòm lumineux.
3.IP65 Klas ki enpèmeyab ak pousyè tè.
4.Bon rann koulè, atenuasyon limyè ki ba, lavi ki long nan pèl lanp.
Spesifikasyon
| Modèl: | 1000W |
| Antre volt: | 100-277Vac, 50/60Hz |
| LED + Chofè: | Philips LEDs + Meanwell Driver |
| efikasite lumineux: | 170lm/w |
| Ang gwo bout bwa: | 10 degre / 25 degre / 45 degre / 60 degre |
| Lantiy: | Materyèl PC |
| Faktè pouvwa: | 0.9 |
| CCT: | 2700-6500K |
| Evalyasyon IP: | IP66 |
| Garanti: | 7ane |
Plis detay





Aplikasyon

Anbalaj

Konpayi nou an
Shenzhen Benwei ekleraj teknoloji co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
Imèl


