Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik
1.All aliminyòm klere nwa koki, pi bon efè dissipation chalè.
2.High itilizasyon limyè, inifòm lumineux.
3.IP65 Klas ki enpèmeyab ak pousye.
4.Bon rann koulè, atenuasyon limyè ki ba, lavi ki long nan pèl lanp.
Spesifikasyon
| Rated pouvwa | 1000W |
| Antre Voltage | AC100-277V, 50/60Hz, 2.28A (nan 230v); 347V/480V AC pou opsyon |
| PF: | >0.97 |
| IP Klas: | IP66 |
| THD: | 10% (nan 230v, 50Hz) |
| Pwoteksyon vag: | L/N-PE: 10KV, L-N: 6KV; Vèsyon 20KV se pou opsyon. |
| Paramèt ki ap dirije | |
| Ki ap dirije chip | SMD5050 dirije |
| Limyè Efikasite | 150-160LM/W |
| Tanperati Koulè | 2700-7000k |
| CRI | >70Ra oswa 80Ra |
| Angle gwo bout bwa | 10 degre, 25 degre, 60 degre |
| Espesifikasyon mekanik | |
| Materyèl Kò | Die-distribisyon aliminyòm |
| Materyèl lantiy | PC lantiy |
| Koulè kò | Nwa |
| Tanperati Fonksyònman | -35 degre - 50 degre |
| Net W./Brit W | 33.5KGS / 37.0KGS (yon sèl pyès) |
| Anbalaj gwosè | 88x70x28CM, yon sèl pyès nan yon katon |
| Garanti | 5 ane garanti |
| Sètifika | CE, RoHS |
Plis detay





Aplikasyon

Anbalaj

Konpayi nou an


