Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Limyè Ballpark bay limyè pwisan ki amelyore vizibilite jwè yo ak eksperyans jeneral pou espektatè yo.
2. Limyè segondè-pèfòmans sa yo se enèji efikas ak pri-efikas, asire maksimòm klète ak lonjevite pandan y ap minimize depans operasyonèl yo.
3. Limyè Ballpark yo fèt ak durability ak fyab nan tèt ou, fè yo apwopriye pou itilize nan tout kondisyon metewolojik epi yo kapab kenbe tèt ak sevè yo nan itilize deyò.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Antre Voltage | AC90-305V 5060Hz |
| Efikasite lumineux | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| KRIYE | > 70 |
| Viv lavi | 50000 |
| Tanperati travay | -30~ 50 degre |
| IP | IP65 |
| Led chofè | Meanwell ak nenpòt lòt mak aksepte |
| dirije | SMD 2835 dirije, EPISTAR oswa SMD 3030, Philips |
| Demmable | 1-10V/DALI Opsyonèl |
imaj detaye:



Itilizasyon:



Eklere jwèt ou yo ak evènman yo ak limyè Ballpark pwisan ak serye.
Sou nou:


FAQ:
E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
