Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Limyè a Bleacher se yon solisyon kontra enfòmèl ant ak pòtab ki pèmèt ou pote limyè klere ak menm nan nenpòt evènman espòtif oswa aktivite deyò.
2. Avèk konsepsyon dirab li yo ak lavi batri ki dire lontan, limyè Bleacher a se yon opsyon serye ak pratik pou eklere avantur deyò ou yo.
3. Si w ap tailgating, kan, oswa tou senpleman jwi yon nwit anba zetwal yo, limyè a Bleacher se yon solisyon ekleraj versatile ak fasil-a-itilize ki pral amelyore eksperyans ou.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 300W/400W/500W/600/800W |
| Antre Voltage | AC90-305V 5060Hz |
| Efikasite lumineux | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Viv lavi | 50000 |
| Tanperati travay | -30~ 50 degre |
| IP | IP65 |
| Led chofè | Meanwell ak nenpòt lòt mak aksepte |
| dirije | SMD 2835 dirije, EPISTAR oswa SMD 3030, Philips |
| Demmable | 1-10V/DALI Opsyonèl |
imaj detaye:



Itilizasyon:



Konsènan nou:


FAQ:
E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
