Karakteristik:
1. Projecteurs pou tèren espò yo bay limyè pwisan ak konsistan, sa ki pèmèt atlèt yo fè pi bon yo menm nan kondisyon limyè ki ba.
2. Limyè-wo kalite sa yo efikas nan enèji epi yo fèt pou lonjevite, pou asire ke enstalasyon espò yo ka fonksyone avèk efikasite ak responsablite pandan y ap kenbe bon jan kalite limyè-.
3. Ak opsyon personnalisable ak dènye -teknoloji, floodlights pou tèren espò yo kreye yon atmosfè dinamik ak enteresan pou tou de atlèt ak espektatè, ede amelyore eksperyans jeneral nan evènman espò.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 300W/400W/500W |
| Antre Voltage | AC90-305V 50/60Hz |
| Efikasite lumineux | 125-150 lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Viv lavi | 50000 |
| Tanperati travay | -30 ~ 50 degre |
| IP | IP65 |
| Led chofè | Mean Well ak nenpòt lòt mak aksepte |
| dirije | SMD 2835 dirije, EPISTAR oswa SMD 3030, Philips |
| Dimmable | 1-10V/DALI Si ou vle |
imaj detaye:



Itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

FAQ:
E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
