Karakteristik pwodwi yo:
1. Kont Vibration. Lè yo konbine yon konstriksyon solid ak materyèl ki pi wo-dan, limyè sa yo kapab kenbe tèt ak vibrasyon epi adapte yo ak nenpòt anviwònman. Yo reziste tou nan efè move tan, kidonk, ou ka sèten ke yo pral kontinye travay seryezman pou ane kap vini yo.
2. Diminye twoub vizyèl nan atlèt ak espektatè ak konsepsyon optik espesifik, amelyore eksperyans nan konpetisyon ak konsepsyon anti-ekla.
3. Diminye chans pou aksidan ak ogmante sekirite patisipan yo ak espektatè yo, gwo -klere limyè se yon karakteristik sekirite esansyèl.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 10 degre, 30 degre, 45 degre, 60 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Karakteristik | flicker gratis |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
Imaj detaye:


Itilizasyon:


Pou kenbe jwèt la mache san pwoblèm, ekleraj pist Hockey kenbe yon tanperati ki ba pandan y ap bay glas la limyè ki estab, ki wo{0}}.
Ekleraj pou tèren cheval la: Karakteristik sa a pèmèt pou antrennman lannwit ak konpetisyon lè li kreye yon anviwònman limyè inifòm, lonbraj-gratis.
Konpayi nou an:

