Karakteristik:
1. Gwo limyè estad la ofri ekleraj siperyè pou gwo echèl evènman deyò, bay yon vizibilite klè pou odyans ak pèfòmè menm jan.
2. Konsepsyon enèji-efikas li asire konsomasyon enèji minimòm, fè li yon opsyon ekolojik-zanmi pou yon varyete de avni ak aplikasyon.
3. Avèk yon konstriksyon dirab ak lavi ki dire lontan, gwo limyè estad la ofri pèfòmans serye ak konsistan sou tan, fè li yon envestisman entelijan pou nenpòt òganizasyon oswa biznis.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Antre Voltage | AC90-305V 5060Hz |
| Efikasite lumineux | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Viv lavi | 50000 |
| Tanperati travay | -30~ 50 degre |
| IP | IP65 |
| Led chofè | Meanwell ak nenpòt lòt mak aksepte |
| dirije | SMD 2835 dirije, EPISTAR oswa SMD 3030, Philips |
| Dimmable | 1-10V/DALI Opsyonèl |
imaj detaye:



Itilizasyon:



Eklere espò pi renmen ou oswa evènman mizik ak gwo kalite gwo limyè estad ki efikas nan enèji.
Sou nou:


FAQ:
E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
