Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik
Twa kalite aliye pou opsyon ou
Evalyasyon IP66 aplikab a anviwònman deyò.
Plis pase 50,000 èdtan lavi ak 5 ane garanti.
Spesifikasyon
| Pouvwa dirije: | 300W, 500w, 800w, 1000w, 1500w |
| Garanti: | 5 Ane |
| Efikasite lumineux: | >130 lm/w |
| Antre vòltaj: | AC110-277V |
| Sous limyè: | CREE dirije SMD 3030 |
| Chofè: | Meanwell PF>0.95 |
| Tanperati koulè: | 3000-6500 K |
| Angle gwo bout bwa: | 60 degre / 90 degre, 15 degre / 30 degre / 60 degre, 15 degre / 30 degre |
| To IP: | IP65 |
| Materyèl: | Alu.+PC |
Plis detay





Aplikasyon

Anbalaj

Konpayi nou an


