Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Limyè tèritwa bay ekleraj efikas pou jaden espò, sa ki pèmèt atlèt yo fè pi bon yo menm nan kondisyon ki ba-limyè.
2. Avèk limyè Turf, evènman deyò ak konsè ka kouri byen ta nan mitan lannwit lan san yo pa bezwen ekipman ekleraj adisyonèl.
3. Limyè tèritwa pa sèlman amelyore estetik nan jaden ak achitekti, men tou, asire sekirite ak sekirite pou pyeton ak otomobilis.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Antre Voltage | AC90-305V 5060Hz |
| Efikasite lumineux | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| KRIYE | > 70 |
| Viv lavi | 50000 |
| Tanperati travay | -30~ 50 degre |
| IP | IP65 |
| Led chofè | Meanwell ak nenpòt lòt mak aksepte |
| dirije | SMD 2835 dirije, EPISTAR oswa SMD 3030, Philips |
| Demmable | 1-10V/DALI Opsyonèl |
imaj detaye:



Itilizasyon:



Eklere jaden an ak ekleraj klere ak efikas pou amelyore vizibilite pandan jwèt ak pratik.
Sou nou:


FAQ:
E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
