Karakteristik pwodwi:
1. Kontwòl remote ki enkli ladan l pèmèt ou chwazi nan yon kantite efè ekleraj diferan, ki gen ladan strobe, fennen, ak flash, osi byen ke chanje koulè ak chanje klète.
2. Ki fèt pou koupe nan longè nan sèten tach san yo pa domaje tablo sikwi a, li pafè pou enstalasyon yon sèl-a-yon-kalite. Ou ka itilize teren an deyò san enkyete w pou l vin mouye paske li enpèmeyab tou.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Ekleraj anbyen kolore fasil pou kreye lè l sèvi avèk bann RGB dirije. Sa yo bann ki ap dirije ki chanje koulè yo te jwenn wout yo nan anpil etablisman, ki gen ladan rezidans, pubs, restoran, e menm zòn deyò, gras a adaptabilite yo nan efè ekleraj. 10-Mèt RGB dirije teren an se pami longè ki pi recheri nan LED yo. Atik sa a pral ale sou benefis ak itilizasyon teren dirije sa a.
Itilizasyon:


1. Ekleraj nan kay la: teren ki ap dirije a se versatile ase pou limen nenpòt zòn nan kay ou, kit li kwizin, chanm, oswa chanm k ap viv. Fonksyon segondè li se sèvi kòm ekleraj aksan, atire atansyon sou atik dekoratif, detay achitekti, oswa travay nan atizay.
2. Ekleraj Yo Vann an Detay: teren an jwenn itilizasyon toupatou nan rad, soulye, ak boutik akseswar osi byen ke nan ekleraj komèsyal yo. Sèvi ak teren an pou atire atansyon sou dènye kontra, nouvo pwodwi, oswa ekspozisyon fenèt.
3. Eklere espas deyò: konstriksyon ki enpèmeyab dirije teren an fè li pafè pou limine pil, patio, jaden, ak lòt zòn deyò. Li travay byen pou seremoni deyò, pati pisin, ak babekyou lakou.
4. Bann dirije jwenn sèvis piblik nan ekleraj otomobil, sètadi pou rezon ekleraj anbyen andedan machin yo. Mete teren an dèyè tablodbò a oswa sou pòt yo pou yon aparans dous ak kontanporen.
