Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
1.Plant kwasans pwomouvwa limyè
2.individual vle longè
3.easy konstriksyon
4.divisible chak 5cm
Spesifikasyon
| Kantite LED pou chak m: | 60 |
| Pwopòsyon LED: | wouj: 3 ble: 1 pou chak seksyon (5cm) |
| Divizib: | chak 5cm |
| Longèdonn LED yo: | wouj: 660nm ble: 445nm |
| Tansyon: | 12Vdc |
| Pèfòmans pou chak m: | 8W/m |
| Tanperati anbyen akseptab: | -20 degre rive maksimòm. plis 40 degre |
| klas pwoteksyon | IP 20 |
Plis detay


