Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik
- Sa a teren dirije ekipe ak yon ibrid blan ak koulè ki ap dirije chips ki chanje, ideyal lè tou de efè ekleraj yo mande yo.
- RGBW LED Strip nou an prezante dènye LED entegre ki bay yon melanj koulè siperyè ak fòs koulè konpare ak bato RGB ak Blan separe. Konsiste de 60 LED RGBW pou chak mèt. Dyod yo monte sou yon PCB blan (Printed Circuit Board). Limyè bann RGBW nou yo gen yon bak 3M pwòp tèt ou adezif pou enstalasyon fasil.
Spesifikasyon
| Antre Voltage | 12 V DC |
|---|---|
| Demmable | Wi |
| Koulè | Divès, depann sou kontwolè yo itilize. |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Longè kab | 300mm |
| Evalyasyon ki enpèmeyab | IP65 |
| Lajè | 12mm |
| Epesè | 3mm |
| Garanti | 5 Ane |
Plis detay



