Karakteristik pwodwi:
1. Yon konsiderasyon enpòtan nan ekleraj se durability. Achte yon sistèm ekleraj ki pral kraze nan kèk mwa se pa yon bagay ou vle fè. Paske ekleraj teren ki ap dirije a konpoze de materyèl prim, li dire lontan epi li pral kontinye opere nan yon wo nivo menm apre itilizasyon pwolonje. Akòz fonksyonalite sa a, bann limyè yo se chwa pafè pou nenpòt moun ki vle bay ekleraj alontèm nan zòn yo.
2. Enstale ekleraj teren dirije se yon pwosesis senp. Bann yo gen ladan yon sipò adezif ki fè li senp pou konfòme yo ak nenpòt sifas. Bann limyè yo tou ba vòltaj, sa ki fè yo san danje pou okipe epi elimine nesesite pou yon enstalasyon pwofesyonèl.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W |
| Gwosè | L5m * W6mm / Woule |
| Kte ki ap dirije | 120pcs / mèt |
| Inite koupe | pou chak mèt |
| Chips | Sanan |
| Tanperati opere | -20~45ºC |
| Ang gwo bout bwa | 160º |
| lavi | 50000H |
Imaj detaye:



Itilizasyon

