Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Segondè klète: Pifò modèn batri dirije bann limyè yo kapab pwodwi yon klere, limyè blan ki pafè pou limine espas nwa ak aksantu dekorasyon.
2. Konsomasyon pouvwa ki ba: Malgre klète yo, bann limyè sa yo konsome pouvwa minimòm. Konsomasyon pouvwa ki ba yo asire tou ke yo dire pi lontan, menm lè yo mache ak pil.
3. Opsyon kontwòl: Anpil batri dirije bann limyè vini ak kontwòl remote ki pèmèt ou chanje klète, koulè, ak mòd nan limyè yo avèk fasilite.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


