Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Pwodwi ekleraj Nwèl nou yo prezante koulè vibran ki bay yon sans de kè kontan ak kè kontan.
2. Avèk enstalasyon fasil-a-itilize ak efikasite enèji, pwodwi nou yo se adisyon pafè a nan nenpòt konfigirasyon kay jou ferye.
3. Ki fèt ak rezistans nan tèt ou, pwodwi Nwèl Lighting nou yo bati pou dire epi yo ka jwi pou ane kap vini yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Sou nou:


