Karakteristik pwodwi:
1. Limyè teren dirije yo gen kapasite pou chanje koulè ki baze sou preferans ou. Fennen, strobe, ak flash se jis kèk nan anpil mòd ki chanje koulè nan men ou.
2. Yo ekstrèmman fasil enstale-pa gen okenn fil elektrik oswa perçage obligatwa gras a fè bak adezif la.
3. Opere pa pil: Limyè sa yo ka itilize nenpòt kote, menm jan yo fonksyone ak batri.
4. Li fasil pou koupe limyè teren dirije yo nan gwosè; yo tou de fleksib ak cuttable.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 5V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Hue dinamik Gen yon varyete de limyè teren dirije fleksib ki disponib, ki gen ladan limyè teren dirije ki fonksyone ak batri, ki ka chanje koulè jan yo vle. Ou ka kreye divès kalite efè ekleraj pa tou senpleman atache yo nan nenpòt sifas lè l sèvi avèk fè bak adezif ke yo vini ak. Kapasite yo nan kouri sou pil elimine nesesite pou yon priz elektrik, fè yo pratik ak pòtab.
Itilizasyon:


1. Enteryè konsepsyon: Mete aksan sou zòn enpòtan lakay ou ak limyè teren ki ap dirije ki chanje koulè pou yon gade plis poli. Ou ka itilize yo pou atire atansyon sou travay atistik, anba kabinèt, oswa menm dèyè televizyon an.
2. Dezyèm itilizasyon pou limyè sa yo se fè nenpòt evènman oswa pati pi vivan ak fèstivite. Pou fè espas ou a pi vivan ak kolore, ou ka vlope yo alantou mèb oswa rakwoche yo.
3. Kan: Limyè sa yo bon pou aktivite deyò tankou kan paske yo fonksyone ak batri. Yon anbyans cho ak envite ka reyalize pa pandye yo alantou tant ou oswa boukan dife.
