
Fleksib blan 12V dirije bann ak 120 dirije pou chak mèt yo Mens ak fleksib.
Bann etwat ki ap dirije sa yo pafè pou aplikasyon pou ekleraj chanm ak efè andedan kay la epi yo vini nan yon style mens.
Akòz doub-sided, tep ki mennen nan chalè, bann yo senp pou aplike. Nouvo zòn aplikasyon yo fè posib pa konsepsyon an mens (sèlman 5mm lajè) ak asanble dans nan 120 eleman SMD ak anpil atansyon chwazi. Nou konseye w sèvi ak bann la pou pa plis pase twa mèt nan yon moman. Pou egzanp, lè yo tache èstratejikman bann ki ap dirije fleksib sa yo, bibliyotèk oswa ekspozisyon yo ka eklere nan tout potansyèl yo oswa sèten atik mèb yo ka make nan tout potansyèl yo.
Deskripsyon Product
1.Anplwa nan yon gran varyete transfòmatè ki ap dirije nan enteryè a nan machin se posib pa vòltaj la ekipman pou 12V.
2.Yon ang gwo bout bwa 120 degre bay ase ekleraj sou yon zòn lajè.
3.120 LED pou chak mèt kare nan dansite asanble garanti bon jan dispèsyon limyè.
4.Ou ka parfe Customize bann ki ap dirije yo selon bezwen ou yo ak yon anplasman 27mm.
Spesifikasyon
| ekzekisyon | Andedan kay la fleksib mens |
| ekipman pou pouvwa | 12Vdc |
| Flux lumineux |
blan fre: 840 lm/m blan cho: 960 lm/m |
| Pèfòmans | 8W/m |
| dansite asanble | 120 LED/m |
| ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Broad | 5mm |
| Wotè | 2.5mm |
| divizyon | 27mm |
| longè | 1000-5000mm |
| Endèks rann koulè RA: | 85 |
Plis detay


Aplikasyon
Efè ekleraj nan kofr, vitrin ak etajè
Mete aksan sou moso endividyèl nan mèb atravè ekleraj vize
Ekleraj nan enteryè machin nan, pou egzanp nan kay mobil
Ogmante aksè a pa eklere etap yo ak lòt danje ki fè twonpe
Ekleraj atmosferik nan kav fèt yo
Ekleraj endirèk soti nan plafon sispann
Ekleraj televizyon
Anpil lòt aplikasyon pou andedan kay la posib. Espesyalman nan kote ki gen ti espas ki disponib


