Karakteristik pwodwi:
1. Lè li rive itilizasyon enèji, limyè sa yo sèvi ak mwens pase limyè regilye. Yo gen plis zanmitay ekolojik epi yo gen pi ba pri elektrisite alontèm paske fo karakteristik sa a. Anplis de sa, limyè teren dirije pwodui relativman ti chalè, sa ki fè yo yon gwo opsyon pou aplikasyon deyò kote yo pa nesesè pou jenerasyon chalè twòp.
2. Limyè sa yo fèt ak konsepsyon move tan ki reziste epi ki enpèmeyab ki ka kenbe tèt ak yon varyete de kondisyon metewolojik difisil, ki gen ladan tanperati frèt, imidite segondè, ak lapli toransyèl. Karakteristik sa a asire w ke yo pa fennen byen vit nan yon anviwònman difisil epi kenbe klere klere yo.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W |
| Longè | 10m / woulo liv (personnalisable) |
| Angle gwo bout bwa | 10-60 degre |
| Sètifikasyon | Elatriye |
| IP Klas | Kote mouye |
| Koulè limyè | 3000k-6000k/RGB |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon


