Karakteristik:
1. Enteryè RGB Strip limyè a ajoute ekleraj vibran ak personnalisable nan nenpòt espas andedan kay la, kreye yon anbyans inik ak akeyan.
2. Avèk konsepsyon fasil-a-enstale li yo ak opsyon koulè miltip, limyè teren sa a pèmèt pou personnalisation san efò ak ajisteman satisfè bezwen espesifik ekleraj ou yo.
3. Ki fèt ak teknoloji ki ap dirije enèji ki efikas, Limyè Enteryè RGB Strip la ofri yon solisyon ekleraj pri-la efikas ki amelyore atmosfè a an jeneral nan nenpòt anviwònman enteryè.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 20W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Kreye yon atmosfè brikabrak ak pèsonalize ak ekleraj bann customizable.
Sou nou:


