PwodwiSpesifikasyon:
| Sipòte Dimmer | Wi |
| Sèvis solisyon ekleraj | Ekleraj ak konsepsyon sikwi |
| Viv (èdtan) | 35000 |
| Antre vòltaj (V) | DC 12V/24V |
| Pouvwa | Max7.5W/M |
| KANTITE LED | 60LEDS/mèt |
| Materyèl dezabiye | Plak blanch fleksib |
| Sous limyè | SMD5050 ki ap dirije 4IN1 Chip |
| Dimansyon | 5000 * 12 * 2.3mm |
| Koulè ki ap dirije | RGB + blan cho; RGB + blan frèt |
| Nivo IP | IP20/IP65/IP66/IP67/IP68 |
| Sètifika | CE, RoHS |
teknoloji kle pwodwi yo

1. IP66 Waterproof Rating: Sa a limyè teren dirije se konplètman an sekirite nan pousyè tè ak jè dlo fò depi li gen yon Rating IP66. Sa fè li gwo pou itilize deyò nan nenpòt move tan.
2. Konsepsyon fleksib: teren ki ap dirije a ka koube, kidonk li fasil pou anfòm alantou kwen, koub, ak lòt fòm. Sa fè efè ekleraj la sanble lis ak fiks.
3. Segondè klète: lanp dirije teren an byen klere, kidonk li ka itilize pou tou de lumières utilitarist ak dekoratif.
4. Enèji efikas: IP66 Flexible LED Strip Light se yon bèl chwa pou ekleraj paske teknoloji LED rekonèt pou itilize mwens enèji.
5. Long Lifespan: An mwayèn, limyè sa a dirije teren dire apeprè 50,000 èdtan, ki vle di li pral ba ou fiks, limyè kontinyèl pou ane.

Itilizasyon


Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.





