Karakteristik pwodwi:
1. Limyè ki ap dirije yo fèt pou yo enstale senp epi yo ka itilize nan yon seri kote deyò, tankou patio, pil, jaden, ak ti mache. Akòz varyete koulè yo ak chwa ki chanje koulè, limyè sa yo tou ba ou kapasite pou kreye konsepsyon ekleraj ideyal pou zòn deyò ou a.
2. Lè w ap chèche bann dirije, gen kèk konsiderasyon enpòtan. Chwazi yon pwodwi ki gen bon jan kalite siperyè nan men yon manifakti ki gen bon repitasyon an premye ak premye. Reflechi sou tcheke pou karakteristik tankou enpèmeyab, yon pakèt opsyon koulè, ak kontwòl entwisyon.
PwodwiEspesifik:
| Led kalite | SMD2835 |
| Kte ki ap dirije | 240led/m |
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W/14.4w |
| KRIYE | > 80 |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Koulè limyè | Blan cho / blan / blan frèt / rgb |
| Tanperati travay (degre) | -80 |
| Ki ap dirije Kantite | 60 led/m/120leds/m |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon

