Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Bati-an mikwofòn sansiblite segondè; spectre koulè ak limyè ki ajiste otomatikman baze sou bri background; limyè ki senkronize ak mizik la ak mikwofòn la. Ba ou aksè a 16 milyon opsyon divès koulè pou ekleraj. Chak koulè ka tou dimming.
2. 3M tep adezif fè enstalasyon senp; tout sa ou dwe fè se vire kasèt la epi tache oswa kwoke li nenpòt kote ou vle. Si ou deside retire kasèt la alavni, kasèt nondestructive pa pral domaje anyen.
PwodwiEspesifik:
| Antre Voltage | 220v |
| Koulè | 2000K-10000K(Personalize) |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
| Antre Voltage | DC12V/24v |
| FPC Lajè | 10mm |
Imaj detaye:



Itilizasyon


