Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. 30 mèt nan longè Pi gwo zòn tankou sal resepsyon, sal de bal, ak jaden deyò yo ideyal pou bann limyè dirije.
2. Luminozite: bann limyè ki ap dirije yo se renome pou klète yo. Ou ka kreye yon atmosfè klere ak brikabrak ak yon 30-mèt limyè ki ap dirije.
3. Opsyon koulè: Gen anpil koulè diferan ki disponib pou bann limyè dirije, ki gen ladan blan, cho blan, wouj, vèt, ak RGB. Ou ka bati yon varyete konbinezon koulè ak RGB pou satisfè kondisyon ou yo.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Double FPC |
| Koulè | 2600K-6500K ak RGBW (Personalize) |
| LM | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20/IP65 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:




Itilizasyon

