Karakteristik pwodwi:
1. Lonjevite ak rezistans nan move tan nan bann limyè deyò ki enpèmeyab ki ap dirije yo se kalite ki pi enpòtan yo.
2. Deyò ki enpèmeyab dirije limyè bann yo fèt pou tolere tanperati ki wo, kidonk varyasyon nan tanperati pa pral lakòz yo kraze oswa fann.
3. Fleksibilite ak senplisite enstalasyon deyò bann limyè ki enpèmeyab dirije se yon lòt plis. Bann limyè sa yo senp pou koupe nan longè egzak chanm ou, epi yo tou senp pou konbine pou fè bann limyè ki pi long.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:






Bann limyè ki ap dirije yo se yon opsyon ekleraj modèn ak adaptab ki ka bay nenpòt zòn yon atmosfè klere, byen limen. Plis ak plis moun ka kounye a pran avantaj de apèl la vizyèl ak fasilite nan ekleraj dirije nan anviwònman deyò yo gras a devlopman nan nouvo deyò ki enpèmeyab ki ap dirije bann limyè. Pou ede w konprann poukisa deyò ki enpèmeyab dirije limyè bann yo se tankou yon bèl envestisman pou kondisyon ekleraj deyò ou yo, nou pral diskite sou karakteristik sa yo ak itilizasyon bann limyè sa yo nan atik sa a.
Itilizasyon:


1. Ekleraj Jaden: Ou ka itilize bann limyè ki ap dirije pou atire atansyon sou plant yo ak eleman ki nan jaden ou. Bann limyè sa yo ka mete akote flè ou yo, alantou pye bwa ou yo, ak sou chemen yo nan jaden ou.
2. Ekleraj Patio: Pou kreye yon atmosfè cho ak akeyan sou patio ou a, itilize bann limyè ki enpèmeyab ki ap dirije deyò. Yo ka monte anba odan ak gazebo, sou mi patyo, ak sou balistrad patio.
3. Ekleraj pisin: Ou ka bay zòn pisin ou yon ti kras nan rafineman ak bote lè w itilize bann limyè ki ap dirije. Yo ka monte alantou pil pisin ou a, anba sifas la, ak sou ray pisin ou a.
4. Ekleraj Eksteryè pou Kay Ou: Ou ka itilize bann limyè ki ap dirije deyò pou eklere pòt yo, fenèt yo, ak liy twati kay ou a. Sa ogmante sekirite ak sekirite lakay ou anplis de aparans li.
