Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Paske limyè a teren dirije reponn a mizik, li ka senkronize ak nenpòt kalite mizik. Ajoute mizik ak otomatikman ajiste limyè a ak koulè pral fè selebrasyon an memorab.
2. Teren limyè a jis dwe ekipe apre yo fin byen netwaye zòn nan, retire kouvèti fichye a soti nan do a, konfòme teren limyè a sou sifas la, asire w ke ti kontwolè a vizib, ak branche pouvwa a. Yon chwa ekselan pou konsepsyon yon klib, yon pati, yon chanm, yon teyat lakay, elatriye.
PwodwiEspesifik:
| Non pwodwi | 2835 smd dirije teren |
| Led kalite | SMD2835 |
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Doub FPC |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Koulè limyè | Blan cho / blan / blan frèt / rgb |
| Garanti | 3 zan |
Imaj detaye:




Itilizasyon


