Karakteristik pwodwi:
1. Gwo klète nan ekleraj teren dirije ak 60 LED pou chak mèt ofri limyè adekwa pou yon varyete de itilizasyon, kidonk li se youn nan benefis ki pi enpòtan li yo.
2. Anplis de sa fleksib dirije ekleraj teren ak 60 dirije pou chak mèt se konsepsyon ekleraj Customized ka pwodwi pa koupe teren an nenpòt longè ak koube li. Gen yon lavi ki gen plis pase 50,000 èdtan, ekleraj bann dirije se tou solid.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Pami limyè teren dirije ki pi souvan itilize yo se moun ki gen 60 LED pou chak mèt. Avèk 60 limyè ki ap dirije pou chak mèt, teren ki ap dirije a ofri yon gwo degre klète ki pral fasilman limen nenpòt kwen nwa nan yon espas. Anplis versatile, teren an dirije fè enstalasyon nan yon varyete de itilizasyon senp.
Itilizasyon:


1. Soti nan ekleraj aksan nan karakteristik achitekti en, ekleraj teren dirije ak 60 LED pou chak mèt jwenn itilize nan anpil jaden diferan. Men kèk nan aplikasyon ki pi souvan itilize ekleraj teren dirije.
2. Yo ka itilize ekleraj bann dirije nan yon kwizin oswa twalèt pou bay limyè itil, aksan ekleraj nan tout yon espas, ak montre travay atistik.
3. Ekleraj zòn deyò tankou jaden, patio ak pil ta pi bon ak ekleraj teren dirije ak 60 LED pou chak mèt.
