Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof - 1 mèt dirije limyè teren yo vini nan tou de vèsyon ki enpèmeyab ak ki pa enpèmeyab. Se vèsyon ki enpèmeyab ki fèt pou aplikasyon deyò kote limyè yo pral ekspoze a kondisyon metewolojik piman bouk.
2. Ba chalè - dirije limyè teren 1 mèt kouri ak konsomasyon enèji ki ba, epi yo pwodwi mwens chalè konpare ak anpoul fliyoresan oswa enkandesan. Sa fè yo san danje epi yo san chalè menm lè yo itilize nan espas ki fèmen.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Limyè teren dirije 1 mèt yo se esansyèlman yon ti tablo sikwi fleksib ki kenbe yon seri ti ak klere dirije. Sa yo chips ki ap dirije yo monte sou yon substra fleksib epi yo ankapsule nan yon kouvèti silikon klè. Ka tablo sikwi a dwe koupe nan nenpòt longè vle epi li vini ak yon fè bak oto-adezif ki fè enstalasyon rapid ak fasil. Vèsyon RGB dirije limyè teren 1 mèt vini ak yon kontwolè ki pèmèt ou chanje koulè ak klète limyè yo ak yon kontwòl remote.
Itilizasyon:


1. Dekorasyon chanm - Limyè teren dirije 1 mèt ka itilize pou kreye yon efè ekleraj brikabrak, cho oswa dramatik lakay ou. Ou ka enstale yo anba kabinèt, etajè, dèyè miwa, oswa menm sou plafon an.
2. Ekleraj otomobil - Limyè teren dirije 1 mèt ka itilize pou ekleraj otomobil, tankou anba machin nan, anba tablodbò a, oswa anba chèz yo, yo kreye yon gade dous ak élégance.
3. Ekspozisyon Yo Vann an Detay - Limyè teren dirije 1 mèt ka itilize nan ekspozisyon Yo Vann an Detay pou mete aksan sou sèten pwodwi oswa zòn, kreye yon efè vizyèl klere ak atiran.
4. Aménagement - Limyè teren ki ap dirije 1 mèt ka itilize pou pwojè jaden jaden deyò tankou mete aksan sou bor yo nan pasaj pyeton, antre kay, ak lòt karakteristik deyò.
